Kreatywność

jest niezwykłością,

niezwykłość

jest niesamowita.

O mnie

Sportowiec, Marketingowiec, oraz Piekielnie Ambitny chłopak… Tak mogę się Wam przedstawić, poniewaz jestem tutaj po to, aby pomagać właścicielom różnych biznesów pozyskiwać więcej Klientów oraz poprawiać ich Social Media w profesjonalny sposób.

Prywatnie…. Jestem pozytywną, rozmowną osoba, ale żeby naprawdę mnie poznać, mogę Was zaprosić na mojego Instagrama, a tam dowiecie się więcej na mój temat!

Portfolio

Nowoczesne spojrzenie na marketing młodego pokolenia? Radio, TV, gazety? Przechodzą już w niepamięć, a Ty chcesz zacząć, bądź już prowadzisz media społecznościowe swojego biznesu, aby nie odstawać od konkurencji i pozyskiwać nowych Klientów, to prawda?

Marketing, reklamy, posty, filmy… Możesz zrobić to sam, ale czy znajdziesz na to czas? Nie lepiej zająć się tym w czym czujesz się najlepiej, a resztę oddelegować?

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy w mediach… Śmiało zostaw kontakt w formularzu na dole, a stworzę specjalnie dla Ciebie darmowe wideo ze wskazówkami… Ponieważ dopiero wtedy będę w stanie wycenić cenę naszej potencjalnej współpracy.

Opinie

Hmm… Każdy właściciel biznesu mówi o swoich usługach najlepiej, i dlatego najlepiej posłuchać Klientów!

Formularz Kontaktowy

Kontakt

Reklama I Marketing

Konrad Dalecki

Poniedziałek - Piątek

8:00-16:00